Nejlepší aplikace pro sledování kryptoměnového portfolia

Nejlepší aplikace pro sledování kryptoměnového portfolia

Naposledy aktualizováno: 21. Listopad, 2018

 

Sledování hodnoty nakoupených kryptoměn je jednoduché, pokud používáte jen jednu burzu. Co když máte ale kryptoměn více? Existuje celá řada aplikací webových stránek, které vám umožní sledovat hodnotu celého portfolia velmi přehledně. Ukážu vám jednu webovou a dvě mobilní aplikace, které jsou zdarma a mají nejlepší uživatelské hodnocení.

 

1. Mobilní a desktopová aplikace Delta

 

Nejlepší aplikací pro sledování kryptoměnového portfolia je bezpochyby Delta. Nabízí mobilní i desktopovou verzi a kromě sledování hodnoty kryptoměn má další řadu funkcí, které jsou dostupné buď ve verzi, které je zadarmo, nebo na základě měsíčního poplatku.

 

Aplikace Delta pro sledování ceny kryptoměn

 

Do aplikace Delta můžete zadávat svoje kryptoměny ručně, ale nemusíte. Do aplikace lze napojit vaše účty na burzách a aplikace podle nich portfolio průběžně aktualizuje. U základních kryptoměn je k dispozici i přímé sledování peněženky.

 

Novou funkcí je Delta Direct, kde si můžete určit, zdali chcete dostávat novinky o vašich oblíbených kryptoměnách formou notifikací do mobilního telefonu.

 

2. Mobilní aplikace Blockfolio

 

Velmi podobná aplikace jako Delta je Blockfolio. Nabízí téměř shodné služby, včetně obdoby Delta Direct, která se jmenuje Blockfolio Signal. Blockfolio byla jednou z prvních aplikací pro sledování portfolia a stále se těší velké oblibě, i když její místo postupně přebírá Delta.

 

aplikace Blockfolio

 

Blockfolio je kompletně zdarma, ale nemá v nabídce aplikaci pro počítač.

 

Blockfolio aplikace

 

3. Webová aplikace Cryptocompare

 

Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovují zmíněné aplikace, nebo hledáte jednodušší řešení, doporučuji webovou službu Crypto Compare. Celá aplikace je zadarmo a je nádherně přehledná. Mají i mobilní aplikaci, kterou si můžete stáhnout pro Apple i Android.

 

Crypto compare
Jak vypadá dashboard Cryptocompare.com

 

Jak si založit vlastní portfolio na Crypto Compare

 

1. Registrace

Vpravo nahoře klikněte na “Login/Register” a založte si účet. Klidně můžete použít svůj Facebook.

 

crypto_compare_registrace

 

2. Založení portfolia

V menu klikněte na poslední záložku “Portfolio” a klikněte na oranžové tlačítko “+ PORTFOLIO”. Pak zadejte název portfolia, měnu, v které chcete portfolio sledovat (USD, BTC,…) a klikněte na “CREATE”.

 

crypto_compare_zalozeni_portfolia

 

Voilá! Máte první portfolio!

 

3. Přidání vašich kryptoměn

Klikněte na oranžové tlačítko “+ COIN”.

 

crypto_compare_add_coin

 

Zadejte, co kupujete. V mém případě zadávám nákup Litecoinu, který mě stál 600 USD. Zároveň v záložce Advanced zadávám, že ho mám uložený na Coinbase.

 

crypto_compare_litecoin

 

Voilá! Máme první jednoduché portfolio.

 

crypto_compare_portfolio_nove

 

4. Jak v rámci portfolia “prodat” kryptoměny

Stačí kliknout na tlačítko “Edit or delete” vedle vašeho coinu, přepnout na “Sell”, zadat prodejní cenu a kliknout na Sell.

 

crypto_compare_prodej

 

 

Tento článek je součástí bezplatného Kurzu o kryptoměnách pro začátečníky, k jehož odběru se můžete přihlásit tady.

 

Chtěli byste se toho dozvědět víc?

 

Kryptoměnám se aktivně věnuji jako redaktor v českém projektu Altclub.comkde analyzuji kryptoměnové projekty, rozebírám aktuální dění a pomáhám našim členům. Kromě podrobných článků pro vás máme:

 

  • Každodenní zpravodajství ze světa kryptoměn
  • Nejdůležitější zprávy formou notifikací
  • Komunitní chat na Discordu s 12 diskuzními místnostmi
  • Oznámení o zalistování měn, které sleduje náš robot
  • Informace o zajímavých ICO, diskuze o těžení a masternodech

 

Pro všechny nové uživatele máme prvních 14 dní zdarma. Pro moje čtenáře mám navíc speciální slevu 15 % na první platbu za členství, kterou nenajdete nikde jinde, než na tomto blogu. Stačí se prokliknout skrz tento odkaz. Se slevou vás vyjde měsíc členství stejně jako jedna káva za týden.

 

Logo Altclub.com