Signals Network

Signals: Sen všech obchodníků s kryptoměnami

Naposledy aktualizováno: 23. Listopad, 2018

Napadlo vás někdy, jak by to bylo jednoduché, kdyby existoval program, který bude analyzovat vše, co se děje kolem krypto a investovat za vás? Přesně takovou věc budují kluci z českého startupu Signals.

 

Přestat civět na grafy a jen užívat si zisky

 

Ať už jen držíte dlouhodobě bitcoin, svátečně obchodujete nebo se obchodování věnujete aktivně, zřejmě několikrát za den sledujete, jak si vaše investice stojí. Zároveň hledáte nové příležitosti a nervujete se pokaždé, když vidíte červená čísla.

 

Co kdybych vám řekl, že brzy už nic takového nebudete muset dělat? Že bude stačit si otevřít online aplikaci, kde si zvolíte investiční strategii a necháte AI, aby za vás obchodovala a jediné, co budete muset kontrolovat, je míra zisku?

 

Signals, český startup, který jde dobýt svět

 

Přesně takovou aplikaci, kde budeme moci používat profesionální nástroje naprosto jednoduše, vytvářejí v českém startupu Signals.Network. Pracují na tom už od začátku roku 2017, kdy se Pavel Němec a Pavel Volek, autoři projektu, rozhodli, že už je nebaví trávit X hodin denně před počítačem a snažit se předpovědět pohyby ceny coinů.

 

Signals sekce, kde si budete moci nakupovat AI boty
Vyberete si bota, pustíte a už za vás obchoduje

 

Jak to bude vypadat?

 

Tohle je naprosto bombastická část celého projektu. Konečně někdo, kdo ve světě krypto obchodování nemyslí jen na funkčnost, ale i na design! Však se podívejte. Takhle vypadá desktopová a mobilní verze:

 

Signals Network
Signals online platforma

 

Co vše Signals budou umět

 

Tohle je další pecka. Signals budou kombinovat snad všechny způsoby předpovědí a analýz historických dat.

Nejen, že jejich boti budou umět používat technickou analýzu (různé klikyháky typu Fibonacchi, RSI index atp.), budou ale také umět pracovat s tím, co píšou uživatelé internetu na web!

 

 

Budou tak umět poměrně přesně určit aktuální náladu a názory, které mezi lidmi převládají o tom kterém coinu. Zároveň zapojí crowd wisdom, tedy předpovědi samotných uživatelů internetu.

 

No prostě všechno, co se dá na internetu vydolovat, bude zapojeno do vytváření predikcí.

 

Signals Network
Kontrola výnosnosti daného bota

 

Signals kombinují:

  • Technickou analýzu – takové ty složité čáry přes grafy, v kterých aby se čuně vyznalo
  • Analýzu sentimentu – díky sběru obrovského množství dat jsou schopni analyzovat náladu mezi uživateli internetu
  • Machine learning – stroje prochází historická data a hledají podobnosti s aktuálním vývojem trhu
  • Crowd Wisdom – predikce přímo od uživatelů, slyšeli jste o appce Cindicator?
  • Blockchain Monitoring – máte pocit, že někdo manipuluje s trhem? Signals vám to zjistí

 

Kopírování těch nejlepších

 

Zdá se vám to pořád moc složité? A co říkáte na funkci, že jedním tlačítkem budete moci kopírovat obchody těch nejlepších?

 

V Signals obchodě si jednoduše za SGN tokeny (nakoupíte třeba v ICO, nebo později na burze) budete moci zakoupit přístup k obchodování profesionálních obchodníků a automaticky kopírovat jejich pohyby.

 

Signals Network
Automatické obchodování – reporty v reálném čase

 

ICO – jedinečná příležitost, jak stát při jejich úspěchu

 

O tom, jak fungují ICO, jsem psal v kryptokurzu.

 

Signals svoje ICO mít teprve budou a my všichni tak máme příležitost si nakoupit jejich tokeny za zlomek budoucí hodnoty.

 

Ale…

Můžete získat tokeny zdarma!

 

Jednoduše za to, že budete lajkovat jejich facebookové posty, retweetovat tweety a další easy věci. Přihlašte se do jejich bounty app a můžete začít vydělávat tokeny.

 

Tzv. pre-sale, kdy jsou tokeny nabízeny za nejvýhodnější cenu, bude spuštěn 22. listopadu. Nemusíte se zatím nikam registrovat, včas vám pošlu e-mail s instrukcemi, jak tokeny nakoupit (a napíšu o tom samozřejmě článek).

 

[convertkit form=5114709]