Krypto kurz

Online kurz: Obchodování s kryptoměnami pro úplné začátečníky

Když jsem na začátku roku 2017 začal poprvé hledat informace o obchodování s kryptoměnami, netušil jsem kde začít. Co zadat do googlu? Jaké jsou ověřené informační zdroje? Kde obchodovat? Kolik potřebuju peněz do začátku a jak moc se musím obchodování věnovat? Tento kurz vám odpoví na všechny otázky.

 

Cíl kurzu

 

Pro všechny, kdo tápou stejně jako já, jsem se rozhodl napsat srozumitelný návod, jak se vrhnout do světa kryptoměn a nevypadnout s holým zadkem. Tento kurz je koncipovaný tak, abyste během 14 dílů získali odpovědi na všechny začátečnické otázky a získali informace, které potřebujete k tomu, abyste mohli začít spořit a investovat do kryptoměn.

 

Bitcoin

 

A pokud budete mít jakékoliv otázky, vždycky se mě můžete na cokoliv zeptat v Krypto poradně.

 

 
Stojí kurz něco?

 

Je zadarmo pro všechny.

 

Kurz přímo do e-mailu


 

Obsah kryptoměnového kurzu:

 

 

Online krypto poradna

 

Píšete nám spousty dotazů ohledně všeho možného. Rád každému odpovím, ale protože se dotazy začínají opakovat, rozhodl jsem se založit Krypto poradnu.

 

Můžete mi v Krypto poradně položit jakýkoliv dotaz a já vám na něj odpovím. Bonus je, že si odpověď budou moci zobrazit i ostatní čtenáři. Zároveň z vašich otázek budu postupně sestavovat FAQ – seznam nejčastějších otázek a odpovědí na ně.

 

Co dál?

 

Byl vám základní kryptokurz málo? Chtěli byste toho vědět víc?

 

Několikrát týdně budu o kryptoměnách psát. Nejen o tom, jak fungují, ale hlavně o novinkách, nových coinech a o zajímavých projektech, do kterých sám osobně investuji. Budu s vámi sdílet svoje krátké analýzy a doporučení.

 

Kde můžete krypto obsah sledovat?

 

  • Na tomto blogu
  • V newsletteru (stačí, když se neodhlásíte)
  • Na twitteru