krypto_kurz_11_web

Kryptokurz #11 – Závěr a co dál?

Naposledy aktualizováno: 23. listopadu, 2018

Za posledních 10 dílů jsem vám předal všechny základní informace o kryptoměnách, které potřebujete k tomu, abyste se mohli na investování do kryptoměn bez obav vrhnout.

 

Berte to ale jenom jako začátek, jako úvod do kolotoče vzdělávání, investičních doporučení a pokročilých kurzů, které vám budu i nadále posílat.

Zároveň kurz postupně upravuji a vylepšuji, dnes jsem do dílu Jak nakoupit první bitcoin přidal novou směnárnu, kde můžete pořídit bitcoin za české koruny obyčejným převodem!

 

Nenechte si ujet vlak

 

Pokud byste si v den, kdy jsem poslal první díl kurzu, nakoupili bitcoin, mohli byste ho dnes prodat se ziskem 28 % za 14 dní.

 

  • Bitcoin – 22. října 22:00 – $ 5861
  • Bitcoin – 5. listopadu 18:00 – $ 7525

  

Tak na co ještě čekáte? 😃 Pokud nakoupíte na Coinbase alespoň za $ 100, dostanete $ 10 jako bonus. A jestli nechcete platit kartou, můžete vyzkoušet Coinmate, kde můžete nakupovat klasicky bankovním převodem. O způsobech nákupu bitcoinu jsem napsal celý díl.

 

Pořád se vám do toho nechce? I to je dobře! Nejspíše vnímáte riziko, které investice do kryptoměn nese, alespoň z krátkodobého hlediska. A já to chápu. Proto jsem přeci tenhle kurz psal. 🙂

 

Kryptoměny (a hlavně technologie za nimi) jsou budoucnost

 

Nevím, jestli jsem se během kurzu dostatečně vyjádřil o tom, jak vidím budoucnost kryptoměn já a proč do nich investuji každý měsíc 15 % svých příjmů.

 

Díky technologii blockchainu se daří distribuovat bohatství po celém světě jako ještě nikdy. Každý, kdo má chytrý telefon, počítač nebo přístup k internetu může vlastnit jakoukoliv kryptoměnu a udržovat v ní svoje bohatství bezpečně uložené, nezávisle na vládě a její vůli.

 

Podívejte se třeba na takové Zimbabwe, kde je taková poptávka po bitcoinu, že tam stojí momentálně $ 12 400. A proč? No protože v Zimbabwe mají tak vysokou hyperinflaci, že vláda dováží americké dolary a banky je rozdávají každému, kdo si přijde. Bitcoin oproti tomu představuje pevnou hodnotu a měnu, která za týden neztratí 90 % hodnoty a lze ji jednoduše utratit i v zahraničí.

 

 

Celý svět se postupně přesouvá do digitálu a blockchain je jedna z klíčových technologií, která to postupně umožňuje.

 

Online krypto poradna

 

Píšete nám spousty dotazů ohledně všeho možného. Rád každému odpovím, ale protože se dotazy začínají opakovat, rozhodl jsem se založit Krypto poradnu.

 

Můžete mi v Krypto poradně položit jakýkoliv dotaz a já vám na něj odpovím. Bonus je, že si odpověď budou moci zobrazit i ostatní čtenáři. Zároveň z vašich otázek budu postupně sestavovat FAQ – seznam nejčastějších otázek a odpovědí na ně.

 

Co dál?

 

Byl vám základní kryptokurz málo? Chtěli byste toho vědět víc?

 

Několikrát týdně budu o kryptoměnách psát. Nejen o tom, jak fungují, ale hlavně o novinkách, nových coinech a o zajímavých projektech, do kterých sám osobně investuji. Budu s vámi sdílet svoje krátké analýzy a doporučení.

 

Kde můžete krypto obsah sledovat?

 

  • Na tomto blogu
  • V newsletteru (stačí, když se neodhlásíte)
  • Na twitteru

 

 

[convertkit form=5114709]


0 Shares
Tweet
Share
Share