Signals Network

Jak nakoupit SIGNALS tokeny s 30 % bonusem

Naposledy aktualizováno: 23. Únor, 2018

Před několika dny jsem napsal článek o nejlepším českém kryptostartupu, do kterého stojí za to momentálně investovat. A slíbil jsem, že jakmile přijde čas, napíšu návod, jak jejich tokeny pořídit. Tak jdeme na to.

 

Předpodej tokenů s 30 % bonusem

 

Signals Network

 

Právě probíhá předprodej limitovaného počtu tokenů, kde jich můžete získat 30 % navíc. Ještě o tom moc lidí neví, ale i tak už je vyprodaných 71 %. Pokud chcete signals nakoupit, udělejte to teď. Pokud budete čekat do prosince, kdy bude hlavní prodej, tak už to bude bez bonusu.

 

  1. Založení MyEtherWallet peněženky

 

Protože Signals jsou ERC20 token (založený na Ethereu), stačí vám k nakoupení Ethereum peněženka s nabitým Ethereem.

Vzhledem k tomu, že se vám na vaší Ethereum peněženku tokeny zapíšou přímo, nemůžete posílat ethereum přímo z burzy, ale musíte mít založenou osobní peněženku, která ERC20 tokeny podporuje.

Nejjednodušší cesta je (pokud nemáte Ledger Wallet) přes web MyEtherWallet.

 

  1. Otevřete si stránku MyEtherWallet a hned na úvodní stránku uvidíte následující. Vyplňte do kolonky heslo, kterým chcete svojí peněženku odemykat a klikněte na Create New Wallet.

 

signals1

 

2. Uložte si svůj Keystore File. Klikněte na Download Keystore File (UTC / JSON) a soubor si uložte někam, kde ho dobře najdete. Pak klikněte na I understand. Continue.

 

signals2

 

3. Uložte si svůj Private Key. To je klíč, kterým se budete do peněženky přihlašovat. Raději si ho i vytiskněte, ať o něj nepřijdete! Bez něj se do peněženky už nikdy nedostanete. Po uložení kódu klikněte na Save Your Address.

 

signals3

 

4. Otevřete svojí peněženku. V následujícím okně klikněte ve výběru na Private Key, vložte zkopírovaný kód a klikněte na Unlock.

 

signals4

 

5. Voilá! Vítejte ve svojí první Ethereum peněžence! Pod položkou Your Address je adresa vaší peněženky, kterou budete potřebat jak pro přeposlání ETH z burzy do peněženky, tak z peněženky do Signals (a na přijetí tokenů Signals).

 

Jak nakoupit SIGNALS tokeny s 30 % bonusem

 

 

2. Převod ETH do vaší peněženky, abyste mohli nakoupit SIGNALS

 

O tom, jak nakoupit ETH, jsem psal ve čtvrtém dílu kryptokurzu. Ať už používáte Coinbase, Bitstamp, nebo jinou burzu, výběr je vždy stejný. V aplikaci nebo webu burzy najdete u Etherea tlačítko “Withdraw” a do cílové adresy zadáte adresu vaší peněženky, kterou jste našli v bodě 5.

 

Ukážeme si to na Coinbase

 

  1. V aplikaci klikneme na Accounts
  2. Vyberte Ethereum a vpravo nahoře klikněte na vlaštovku (Send)
  3. Napište kolik chcete poslat
  4. Do kolonky To vložte adresu vaší Ethereum peněženky a klikněte na Send
  5. Hotovo!

 

Jak nakoupit SIGNALS tokeny s 30 % bonusem

 

 

3. Registrace na Signals a nákup tokenů

 

A teď to nejdůležitější. Začněte TADY.

 

  1. Klikněte na Register & Purchase SGN

 

sgn1

 

2. Vyplňte jméno, příjmení, e-mail a vaší ETH adresu

 

sgn2

 

3. Vše potvrďte a klikněte na Submit & Continue. VYDRŽTE, než se vaše registrace zapíše. Nic nezavírejte!

 

sgn3

Jak nakoupit SIGNALS tokeny s 30 % bonusem

 

4. Jakmile vás okno pustí dále, zkopírujte si ETH adresu, která se vám objeví.

 

sgn7

 

5. Jděte na MyEtherWallet a v liště klikněte na Send Ether & Tokens

 

sgn8

 

6. Do položky To Address vložte ETH adresu zkopírovanou ze Signals, vložte kolik ETH chcete investovat a do Gas Limit napište 200 000. Pak klikněte na Generate Transaction.

 

sgn9

 

7. A je to! Po pár minutách by vám měly přistát SIGNALS tokeny v Ethereum peněžence. Zobrazíte je tak, že na MyEtherWallet kliknete vpravo na Transaction History – Tokens. Uvidíte něco takového. Za 1 ETH jsem dostal cca 1443 Signal tokenů.

 

sgn6

 

4. Co s tokeny?

Držte je v peněžence. Jakmile se Signals dostanou na burzu (pár týdnů), budete s nimi moci obchodovat. Zároveň je budeme moci používat přímo v platformě jako platidlo za signály. 🙂

[convertkit form=5114709]